Sadrokartónové dosky s Activ'Air® je možné uplatniť vo všetkých typoch konštrukcií, kde sa používajú aj bežné sadrokartónové dosky - v podhľadoch, priečkach či predsadených stenách.

Technológia Activ'Air® môže byť obsiahnutá vo všetkých stavebných a konštrukčných doskách Rigips (stavebná doska RB, modrá akustická doska, protipožiarna doska, konštrukčná doska RigiStabil a pod.).

sadrokartonove_dosky

Produkty s Activ'Air® vám odporúčame použiť predovšetkým:

 • V detských izbách

  Deti sú na kvalitu vnútorného ovzdušia najcitlivejšie! Vdychujú viac vzduchu, a tak sú viac vystavené škodlivým látkam v ovzduší.

 • V spálňach

  Spánok tvorí významný podiel každého dňa, preto je dôležité spávať tam, kde je čisté a kvalitné ovzdušie, a najmä vtedy, ak trpíte astmou alebo alergiami.

 • V kanceláriách

  Pracujúci ľudia trávia väčšinu svojho času v uzavrených priestoroch, kde sa kladú vyššie nároky na kvalitu ovzdušia, a to predovšetkým, ak ide o novozariadené priestory.

 • V zdravotníckych zariadeniach

  Netreba asi pripomínať, že tam, kde sa o zdravie dbá najviac a kde sa zotavujú pacienti, sa musia na to vytvoriť najvhodnejšie podmienky. To sa týka aj kvality vnútorného ovzdušia.

 • V škôlkach

  Každý rodič dbá pri výbere škôlky na to, aby tam jeho dieťa bolo v bezpečí. Inovované škôlky je preto nevyhnutné ošetriť tak, aby ovzdušie v nich nepredstavovalo pre dieťa nijaké riziko.

Vypočítajte si, koľko stojí
sadrokartónový podhľad
v izbe

Zadajte šírku a dĺžku miestnosti,
v ktorej chcete nainštalovať sadrokartónový podhľad:

Window size: 1680 x 1010
Viewport size: 1680 x 882